GeekWork

Strona GeekWork to jeden z moich najważniejszych projektów, które stanowią prawdziwą perełkę w moim portfolio. Projekt został stworzony wspólnie z moim dobrym znajomym – Mateuszem. 

Jest to witryna, która została stworzona z myślą o spełnieniu wysokich oczekiwań naszego klienta. Proces tworzenia strony był starannie przemyślany i zaczęliśmy od etapu projektowania makiet w programie Figma. Dzięki temu klient mógł aktywnie uczestniczyć w procesie tworzenia witryny, wyrażać swoje uwagi i sugestie jeszcze przed jej wdrożeniem na platformę WordPress.

Każdy element strony, od ikon i sekcji po różne rodzaje nagłówków, stopki oraz stronę zamówienia, został dokładnie zaprojektowany. Nasza współpraca z klientem była niezwykle bliska i intensywna, co pozwoliło nam zrozumieć jego potrzeby i oczekiwania. Dzięki temu projekt stał się niemal „żywy” – ewoluujący w miarę naszych prac i ciągłego dostosowywania do zmieniających się potrzeb.

Jesteśmy dumni z faktu, że nasza współpraca z GeekWork nie kończy się na jednorazowym wdrożeniu strony. Wciąż pracujemy nad dodawaniem nowych funkcji i rozbudową podstron. Nasza strona stale się rozwija, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczać użytkownikom coraz to nowe i wartościowe treści oraz możliwości interakcji.

GeekWork to dla nas nie tylko projekt, to także przykład długotrwałego partnerstwa, w którym razem z klientem dążymy do osiągania coraz to wyższych celów i podnoszenia jakości witryny. Jesteśmy przekonani, że nasza wspólna praca nad tą stroną będzie kontynuowana i przyniesie jeszcze więcej sukcesów w przyszłości