Strony internetowe dla firm

Do 14 Lutego wizytówka Twojej firmy już za 1499 zł!

Jestem specjalistą z wieloletnim stażem. Aktualnie jestem właścicielem agencji interaktywnej. Chętnie wykonam dla Ciebie stronę.
Co wyróżnia moje realizacje? Zachęcam do zapoznania się z informacjami poniżej!↓

Realizacja stron i sklepów internetowych

Wystarczy krótka wiadomość, skontaktuję się z Tobą.

Jeżeli jesteś zainteresowany/zainteresowana zapraszam do kontaktu telefonicznego! Rozmowa jest niezobowiązująca, odpowiem na wszystkie Twoje pytania.

Jak wygląda proces realizacji?

- 1 -

Wysyłam do Ciebie kilka niezbędnych pytań w formie briefu.

- 2 -

Ustalamy termin
wykonania strony.

- 3 -

Projektowanie strony oraz kompletna konfiguracja projektu.

- 4 -

Oddanie projektu
do akceptacji.

- 5 -

Wprowadzenie
poprawek.

- 6 -

Uruchomienie
strony.

Dlaczego powinieneś wybrać mnie?

Doświadczenie

Jestem na rynku wiele lat i posiadam duże doświadczenie w tworzeniu stron i sklepów. Pracowałem w agencji, na własnej działalności gospodarczej. Aktualnie mam swoją spółkę - Exodius Agencja Interaktywna. W moim portfolio znajdziesz bardzo dużo prestiżowych realizacji.

Dobry kontakt

Dla moich klientów jestem pod telefonem i mailem. Nie dopuszczam do sytuacji żeby klient został bez odpowiedzi. Najważniejsza dla mnie jest dobra relacja, dlatego większość klientów współpracuje za mną na stałe.

0 %
Klientów zostaje ze mną na stałe
10 lat
Doświadczenia
2 tyg
Średni czas oczekiwania

Moje realizacje są oparte na najbardziej popularnym i przyjaznym CMS WordPress.
Strony są świetnie zoptymalizowane pod kątem szybkości. Zamawiając u mnie projekt otrzymujesz 100% gotowy produkt. Posiadam dostęp do banku zdjęć w razie potrzeby, treść dostosowuję odpowiednio do strony, wdrażam pakiet SEO Basic w cenie. Oczywiście wszystkie standardy techniczne i designerskie są zachowane. 

W okolicACH TRÓJMIASTA możliwe bezpłatne spotkanie!

Cennik

Wizytówka firmowa

Strona internetowa dla Twojej firmy. Idealna do zbierania leadów i przedstawienia oferty.
1499
99 PLN
 • W pełni funkcjonalna strona WWW
 • System CMS
 • Dostęp do banku zdjęć
 • Tury poprawkowe
 • Dostosowana do Twojej marki i wymagań
 • Zachowanie wszystkich standardów projektowania
 • Responsywność
Popularne

Strona inernetowa

Zaawansowana strona internetowea projektowana pod klucz specjalnie dla Twojej firmy.
Od 1499
99 PLN
 • W pełni funkcjonalna strona WWW
 • System CMS
 • Dostęp do banku zdjęć
 • Tury poprawkowe
 • Dostosowana do Twojej marki i wymagań
 • Zachowanie wszystkich standardów projektowania
 • Responsywność

Sklep internetowy

Dedykowany sklep internetowy tworzony pod klucz dla Twojego biznesu.
Od 4999
99 PLN
 • System CMS
 • Integracja z bramką płatności
 • Integracja z systemem kurierskim
 • Dostosowany do Twojej marki i wymagań
 • Możliwość dodawania produktów z wariantami
 • Zachowanie wszystkich standardów projektowania
 • Responsywność

Ostatnia opinia

Edyta Zachciał
Edyta Zachciał
2024-02-05
Współpracujemy już z Adamem od dłuższego czasu. Przebudował naszą stronę internetową, pomógł w kilku mniejszych projektach i na bieżąco realizuje wszystkie nasze dziwne pomysły. Do tego jest niezastąpiony w sytuacjach kryzysowych, bardzo szybko reaguje. Zdecydowanie polecam firmę!
Grzegorz Kamiński
Grzegorz Kamiński
2024-02-05
Jestem niezmiernie zadowolony z usług, które świadczyła firma Exodius podczas tworzenia mojej strony internetowej. Ich profesjonalizm, kreatywność i zaangażowanie przekroczyły moje oczekiwania. Od samego początku do końca procesu projektowania strony, zespół Exodius był zawsze dostępny, komunikatywny i elastyczny, co umożliwiło płynną realizację projektu. Gorąco polecam firmę Exodius wszystkim poszukującym wysokiej jakości usług z zakresu tworzenia stron internetowych. Jestem pewien, że każdy klient będzie tak samo zadowolony z efektów współpracy, jak ja.Dziękuję jeszcze raz firmie Exodius za ich doskonałą pracę i zaangażowanie!
Logolandia Monika Witasik
Logolandia Monika Witasik
2024-01-31
Zdecydowanie polecam współpracę. Niesamowite jest to, że jest stały bieżący kontakt. Są w stanie zrealizować wszelkie, nawet nietypowe pomysły. Reakcje na zmiany są błyskawiczne. Podziwiam "anielską cierpliwość". Absolutnie polecam.
Witold Żynis
Witold Żynis
2024-01-31
Szczerze polecam firmę Exodius, strona internetowa wykonana bardzo szybko (wcześniej niż zakładał termin) i solidnie. Doskonałe doradztwo przy wyborze elementów i układu strony. Bardzo dobry kontakt na każdym etapie prac, co w tej branży nie jest oczywiste. Polecam w 100%.
Jan Szczepański
Jan Szczepański
2024-01-30
Korzystam z usług Firmy Exodius już od dłuższego czasu. Zmodyfikowali dla mnie 2 strony internetowe, później rozbudowali jedną o sklep, oraz tworzą i realizują projekty marketingowe typu projektowanie wizytówek, rollupów itp od a do z (od projektu, do wysyłki kurierem). Bardzo dobry kontakt, doradztwo w zakresie UX i wszelkich rozwiązań, szybka realizacja zarówno całej strony jak i wymyślanych przeze mnie mniejszych modikacji. Jestem bardzo zadowolony i z czystym sumieniem polecam!!!

Realizacje

Jeżeli jesteś zainteresowany/zainteresowana zapraszam do kontaktu telefonicznego! Rozmowa jest niezobowiązująca, odpowiem na wszystkie Twoje pytania.

FAQ

Zrobienie strony typu wizytówka (one – page) zajmuje mi do tygodnia czasu.

Zajmuję się oczywiście tworzeniem i zarządzaniem stron internetowych oraz sklepów. Oprócz tego konfiguruję różne narzędzia, np analitykę Google. Zajmuję się też optymalizacją, audytami oraz  stałą obsługą istniejących już stron. 

Dodatkowo w moim zespole mam: grafika, specjalistę SEO oraz specjalistę od Reklam. Oczywiście realizują swoje zadania pod moim okiem. 

Tak, otrzymujesz dostępy administratora do edycji strony.

Tak, możemy w razie potrzeby podpisać umowę.

Tak, zapewniam wszystkie niezbędne mechanizmy. Poza zaprojektowaniem strony zadbam o tzw. backend. Np. Konfiguracja formularza na stronie z Twoim serwerem pocztowym, optymalizacja cache, moduł wyświetlania informacji o ciasteczkach, zgłoszę Twoją stronę do Google Search Console oraz wdrożę pakiet SEO Basic – optymalizacja strony pod wyszukiwarki. 

Jeżeli nie posiadasz serwera WWW umieszczę ja na moim serwerze.
Jeżeli nie posiadasz domeny zarejestruję ją, mogę też utworzyć dla Ciebie skrzynki pocztowe w Twojej domenie.

Tak, jest to koszt zaprojektowania i wdrożenia strony typu wizytówka. Jest to koszt netto i należy doliczyć 23% podatku VAT. Jeżeli nie posiadasz mogą dojść koszty domeny i miejsca na serwerze. 

Formularz kontaktowy

Wystarczy krótka wiadomość, skontaktuję się z Tobą.

Napisz bezpośrednio na e-mail:
kontakt@adamwilczynski.pl